تا کنون باید اسم بیت کوین به گوشتان رسیده باشد، اما امروز می خواهیم شما را با پدیده ای همچون بیت کوین، به نام کونوس کوین یکی از سکه های پلتفرم مالی کونوس آشنا کنیم تا درک بهتری نسبت به رمزارزها پیدا کنید. در سال 2012 اگر کسی حدود 1 دلار بیت کوین خریده بود و ارزش این سکه را می دانست امروزه معادل 10 میلیون دلار بیت کوین او ارزش داشت. اما در دنیای رمزارز و بلاکچین سرعت پیشرفت پروژه های بزرگ بسیار بیشتر از بیت کوین است، زیرا تجربه ای به دست اورده اند که بیت کوین آن را نداشت. مطمعن باشید ما دوره ای را تجربه می کنیم که دیگر باید با پول های فیات و کارت های عابر بانک خداحافظی کنیم و جای آن را به رمزارز ها بدهیم. آینده ای روشن در انتظار سیستم مالی جهان پیشرفته ما خواهد بود.

کونوس پلتفرم

آینده ای نه چندان دور باید با سکه های کونوس پلتفرم تراکنش های مالی خود را انجام دهید و به این نقطه تاریخی که رمزارزها وارد دنیا شده اند لبخندی خواهید زد

یکی از قوی ترین و بهترین پلتفرم های مالی که در سال های گذشته استارت زده است را می توان به این پلتفرم اختصاص داد. فناوری بلاکچین در دهه های گذشته با سیستم سنتی مالی چالشی بحث برانگیز را طی کرده است. پلتفرم کونوس در سال 2020 روند رو به رشد صصنعت بلاک‌چین را متحول خواهد کرد و ایده این پلتفرم است که آن را از بیت کوین و تحقق رویای خود مجزا می کند.

ایده کونوس به زبان ساده چیست ؟

بیت کوین های استخراج شده در حال حاضر (هجده میلیون سکه) در دسترس 1 میلیون نفر است، حال کونوس قصد دارد با اهدا کردن سکه های خود به صورت رایگان، 16 میلیون سکه کونوس کوین را به 15 میلیون نفر اهدا کند در نتیجه قدرت شبکه کونوس 15 برابر بیت کوین خواهد شد.

این مفهموم بسیار ساده است اما هوشی عجیب و قدرتمند آن را هدایت می کند، شاید این سوال برای شما به وجود بیاید که چرا باید به کونوس پلتفرم اعتماد کرد.

پلتفرم مالی کونوس برای مخاطبین خود سرویس هایی را ارائه کرده است که به نوبه خود در تراکنش های مالی و خدمات قرارداد های هوشمند در سطح جهانی از امنیت بالایی برخوردار است و سرعت بسیار بالای آن تفاوت عمده ای با بقیه سرویس ها ایجاد کرده است که با هم به معرفی مختصری از آن ها می پردازیم:

سرویس امن کونوس اسکرو

سیستم اسکرو یک قرارداد مالی است که در آن شخصی میانجی به عنوان وکیل بین خریدار و فروشنده میانجی گری می کند.

در سیستم هایی که قرارداد هوشمند آن را کنترل می کند، امنیت و سرعت مهم ترین فاکتور است که در سرویس امن اسکرو با آن مواجه هستیم. شما هر تبادل کالا و یا خدماتی که دارید را می توانید در این سرویس به معامله بگذارید و از کاربری آسان آن بهره مند شوید. برای توضیحات تکمیلی می توانید به سایت سکه نیوز | اخبار رمزارز و بلاکچین مراجعه نمایید.

با احراز هویت در کونوس پلتفرم می توانید سکه رایگان کونوس کوین را دریافت کنید و در لاتاری 10 هزار و 100 هزار دلاری نیز شرکت کنید

با احراز هویت در کونوس پلتفرم می توانید سکه رایگان کونوس کوین را دریافت کنید و در لاتاری 10 هزار و 100 هزار دلاری نیز شرکت کنید

صرافی غیرمتمرکز کونوس پلتفرم DEX

در این صرافی شما می توانید رمزارز مورد نظر خود را با پول فیات خریداری نمایید و یا رمزارز خود را به رمزارز دیگری تبدیل کنید، این سیستم به صورت غیرمتمرکز معامله های شما را به سرویس امن اسکرو منتقل می کند و با قراردادی هوشمند امن ترین و پرسرعت ترین راه برای معامله را به شما عزیزان معرفی خواهد کرد. شما می توانید با چند کلیک ساده در این صرافی به ریال ایران کونوس کوین خود را خریداری کنید و در کیف پول الکترونیکی کونوس پلتفرم آن را نگه داری نمایید. برای توضیحات تکمیلی می توانید به سایت سکه نیوز | اخبار رمزارز و بلاکچین مراجعه نمایید.

کیف پول های الکترونیکی کونوس پلتفرم

کونوس پلتفرم سه نوع کیف پول پرسرعت و امن تولید کرده است که در ادامه آن ها را معرفی خواهیم کرد. برای نگه داری رمزارز های خود شما باید کیف پول الکترونیکی پرسرعت و امنی داشته باشید تا دارایی شما را به خوبی نگه داری کند، بهترین نوع این کیف پول ها نسخه اندرویدی و ای او اس مخصوص موبایل است که می توانید به راحتی آن را دانلود کنید. کونوس پلتفرم نیز برای امنیت بیشتر دارایی مخاطبین خود کیف پول الکترونیکی را ساخته است که از سیستم غیر متمرکز استفاده می کند و سرعت و امنیتی فوق العاده دارد.

کیف پول الکترونیکی نسخه 1.9.0 موبایلیMOBILE WALLET

کیف پول کاغذی کونوس پلتفرم PAPER WALLET

کیف پول نسخه ویندوز کونوس پلتفرم CORE

مقاله های قدم به قدم سکه نیوز را دنبال کنید تا بهتر با پلتفرم کونوس آشنا شوید. در این مقاله به آموزش کیف پول الکترونیکی کونوس می پردازیم.

مقاله های قدم به قدم سکه نیوز را دنبال کنید تا بهتر با پلتفرم کونوس آشنا شوید. در این مقاله به آموزش کیف پول الکترونیکی کونوس می پردازیم.

برای آموزش قدم به قدم کیف پول الکترونیکی کونوس نسخه 1.9.0 به سایت سکه نیوز مراجعه نمایید.

سخن آخر

لازم به ذکر است که تمامی منابع حال حاضر در ایران اعم از سکه نیوز ترجمه اصلی مقالات و یا ویدئو های کونوس پلتفرم را ارائه می کند. از این لینک می توانید به تمامی شبکه های اجتماعی کونوس پلتفرم دسترسی داشته باشید و آخرین اخبار و رویداد ها را دنبال کنید.

مژده کونوس پلفترم برای شما عزیزان سکه رایگان کونوس کوین و لاتاری 6 ماهه و سه ساله است.

شما عزیزان می توانید پس از احراز هویت در کونوس پلتفرم سکه رایگان را در کیف پول خود دریافت کنید و در لاتاری 10000 هزار دلاری هر 6 ماه یکبار و 100000 هزار دلاری هر سه سال یکبار شرکت نمایید. شانس خود را برای برنده شدن امتحان کنید و اگر قصد خرید کونوس کوین را دارید واژه “خرید کونوس کوین” را در گوگل جستجو کنید و به سایت سکه نیوز مراجعه نمایید.

ساپورت فارسی زبان کونوس پلتفرم : support{@}sekeh.news

نوشته پلتفرم کونوس در رقابتی سخت با بیت کوین اولین بار در ترنجی پدیدار شد.