مشخصات جدیدی از دوربین هواوی پی ۴۰ پرو لو رفت

تنها دو هفته دیگر یعنی در تاریخ ۷ فروردین ۹۹، هواوی از خانواده P40 رونمایی می‌کند. حالا به نظر می‌رسد بعضی از افراد توانسته‌اند به طریقی یک بررسی اولیه از این سری داشته باشند و برخی از آن‌‌ها گفته‌اند که هواوی گوشی‌های خانواده P40 را با بهبودهای متعددی عرضه خواهد کرد. مشخصات جدیدی از دوربین هواوی پی ۴۰ پرو لو رفته و در ادامه با هم درباره آن صحبت می کنیم، با ترنجی همراه باشید.

دوربین هواوی پی ۴۰ پرو

طبق ادعای منبع این خبر، سری جدید گوشی‌های P با بهره گیری از یک سنسور اختصاصی با فیلتر رنگی RYYB، رکوردهای جدیدی را در زمینه عکاسی موبایل تضمین می‌کنند و دارای قابلیت زوم بهتر و احتمالاً طولانی‌تر بوده و همچنین از متریال جدیدی استفاده می‌کنند که این یعنی شاهد نمونه‌های دارای چرم گیاهی در خانواده P هم هستیم.

درباره سنسور RYYB هم باید اشاره کرد که یکی از مسئولان هواوی در این باره گفته که این شرکت سرمایه گذاری بزرگی در این تکنولوژی کرده است و نمی‌خواهد که چنین قابلیتی به سادگی از دنیای گوشی‌های هوشمند محو شود. این گفته را می‌توانیم به عنوان تأییدی درباره این موضوع پیش از اعلام رسمی توسط این شرکت به حساب بیاوریم.

این سازنده گوشی‌های همراه گفته است که برای قابلیت زوم محصولات خود از چشم عقاب الهام گرفته است؛ چرا که این پرنده می‌تواند از فاصله ۳ کیلومتری خودش، طعمه‌هایش را تشخیص دهد و به همین دلیل است که مفهوم زوم در گوشی‌های هواوی باید همواره وضوح و کیفیت بالاتری را به خود به همراه داشته باشد. به هر حال!

پوستر رسمی مراسم معرفی هواوی پی ۴۰ با تمرکز بر دوربین منتشر شد

سال گذشته، گوشی‌های سری P هواوی چندین ماه پس از عرضه‌شان در رنگ‌های جدیدی نیز معرفی و فروخته شدند. اما به نظر می‌رسد این بار گوشی‌های خانواده P40 در زمان معرفی‌شان با همان رنگ‌های نارنجی و سبز و از جنس چرم گیاهی که از خانواده Mate 30 آن‌ها را می‌شناسیم، در دسترس هستند.

بر اساس جدیدترین شایعات، خانواده P40 که از سه مدل P40، P40 پرو و P40 پرو Premium Edition تشکیل شده و با چیپست Kirin 990 ساخت خود هواوی، پشیبانی از شبکه 5G و حداکثر ۵ دوربین در نسخه Premiuim Edition با زوم حداکثر ۱۰ برابری اپتیکال و بهره‌‌گیری از سنسورهای بسیار بزرگ و به همراه فیلتر RYYB برای دریافت نور بیشتر در تاریخ ۷ فروردین ۹۹ و در قالب پخش زنده آنلاین معرفی می‌شود.

نظر شما چیست؟ منتظر هواوی P40 پرو هستید؟

نوشته مشخصات جدیدی از دوربین هواوی پی ۴۰ پرو لو رفت اولین بار در ترنجی پدیدار شد.