اینترنت خانگی تا پایان سال ۹۸ رایگان شد

بسته ۱۰۰ گیگابایت اینترنت رایگان برای مشترکین اینترنت ثابت داستان عجیبی برای کیفیت اینترنت این روزها ایجاد کرده است. با این وجود وزیر ارتباطات با ابراز رضایت از قرنطینه داوطلبانه مردم در خانه، عنوان کرد که اینترنت خانگی تا پایان سال ۹۸ رایگان شد. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره رایگان شدن اینترنت خانگی تا پایان سال ۹۸ صحبت کنیم.

رایگان شدن اینترنت خانگی تا پایان سال ۹۸

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در گفت‌وگو با رادیو اعلام کرد با توجه به قرنطینه داوطلبانه مردم در زمان شیوع کرونا، اینترنت خانگی تمام کاربران تا پایان سال ۹۸ که خب البته کمتر از ۱۰ روز دیگر تا آن باقی است، رایگان شد.

شیوع گسترده ویروس کرونا در ایران باعث شد تا بسیاری از مردم برای جلوگیری از ابتلا به این ویروس در خانه‌های خود بمانند. در این بین برخی از افراد به دورکاری مشغول شده و بسیاری نیز برای سپری کردن اوقات فراغت به استفاده از اینترنت روی آوردند که این موضوع افزایش مصرف اینترنت را به همراه داشت. در همین راستا اخیرا وزارت ارتباطات به اپراتورهای ثابت اعلام کرد تا به کاربران خود 100 گیگابایت اینترنت رایگان ارائه دهند.

علاوه بر ارائه ۱۰۰ گیگابایت اینترنت رایگان به کاربران اینترنت ثابت، محمد جواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در گفت و گو با رادیو اعلام کرد اینترنت ثابت تمامی کاربران تا پایان سال ۹۸ رایگان خواهد بود. وی افزود طی سه هفته گذشته وضعیت استفاده از شبکه سراسری کشور نیز تقریبا به 2 برابر افزایش پیدا کرده است.

نظر شما چیست؟ کاربران موبایل شایسته دریافت اینترنت رایگان نیستند؟

نوشته اینترنت خانگی تا پایان سال ۹۸ رایگان شد اولین بار در ترنجی پدیدار شد.