باتری گلکسی ام ۱۱ احتمالا ۵۰۰۰ میلی آمپری خواهد بود

تصاویری از NCC تایوان منتشر شده که می‌تواند طراحی و ظرفیت باتری گوشی گلکسی ام ۱۱ سامسونگ را تایید کند. گفته می شود که باتری گلکسی ام ۱۱ احتمالا ۵۰۰۰ میلی آمپری خواهد بود از هفته آتی به بازار خواهد آمد. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

باتری گلکسی ام ۱۱

سامسونگ در حال کار روی یک گوشی هوشمند جدید با شماره مدل SM-M115F/DS است که گلکسی M11 نام خواهد داشت و به عنوان جایگزین گوشی‌های گلکسی M10 و M10s وارد بازار خواهد شد. این دستگاه که به تازگی موفق به کسب تأییدیه NCC تایوان شده، در تصاویری تازه دیده شده که علاوه بر طراحی، ظرفیت باتری آن را نیز فاش می‌کنند.

گلکسی ام ۱۱ دارای سه دوربین در قاب پشتی خود، یک حفره روی نمایشگر برای دوربین سلفی و یک باتری غول پیکر با ظرفیت ۵۰۰۰ میلی‌آمپر ساعتی است.

با نگاهی به این تصاویر، ما یک اسکنر اثر انگشت را را روی قاب پشتی گوشی می‌بینیم، بنابراین شکی نیست که این گوشی دارای یک پنل LCD خواهد بود. یک جک 3.5 میلی‌متری صوتی در بالای قاب، حفره‌های اسپیکر در زیر و در کنار آن درگاه USB قرار دارد. عکس این درگاه آنقدر واضح نیست که بتوانیم تشخیص دهیم از نوع میکرو USB است یا مدل جدیدتر USB تایپ C، اما با توجه به اینکه گوشی M10s به مدل جدیدتر تجهیز شده بود، بنابراین می‌توانیم انتظار داشته باشیم سامسونگ این روند را ادامه دهد.

باتری غول پیکر این گوشی با ظرفیت 15 وات شارژ می‌شود. از نظر اندازه، این دستگاه کمی بلندتر از نسل گذشته‌ی خود شده است که به طبع باعث در دست‌گیری بهتر آن می‌شود.

نظر شما چیست؟ گلکسی ام ۱۱ با باتری ۵۰۰۰ میلی آمپری برای شما جذاب است؟

نوشته باتری گلکسی ام ۱۱ احتمالا ۵۰۰۰ میلی آمپری خواهد بود اولین بار در ترنجی پدیدار شد.