رنگ های خانواده هواوی پی ۴۰ را ببینید

مدت زیادی است که ایوان بلاس خیلی کم کار شده و کارهای دست اول ارایه نمی کند. امروز او یک رندر رسمی را منتشر کرده که رنگ های خانواده هواوی پی ۴۰ منتشر کرده که می تواند جذاب باشد. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

رنگ های خانواده هواوی پی ۴۰

رنگ های خانواده هواوی پی ۴۰

ده روز دیگر یعنی ۷ فروردین ۹۹ کمپانی هواوی میزبان یک رویداد آنلاین است که قصد دارد از آن از جدیدترین گوشی‌های پرچمدار خود پرده برداری کند. اما در همین فاصله‌ی زمانی، ایوان بلس رندر رسمی را منتشر کرده است که رنگبندی خانواده هواوی پی ۴۰ را فاش می‌کند.

با وجود اینکه نامی از مدل گوشی‌ها در این رندر جدید به میان نیامده است، اما بر اساس گزارش‌های پیشین ما می‌دانیم که هواوی در حال کار روی گوشی‌های پرچمداری با 3، 4 و 5 دوربین پشتی است. بنابراین از این طریق می‌توانیم آن‌ها را از یکدیگر تفکیک کنیم.

ارزان‌ترین مدل این خانواده، هواوی پی ۴۰ است که جایگزین مستقیم هواوی پی ۴۰ خواهد شد. این دیوایس به سیستم دوربین سه‌گانه پشتی مجهز است که شامل سنسور اصلی 52 مگاپیکسلی، سنسور فوق عریض 40 مگاپیکسلی و یک لنز تله فوتو نامشخص با زوم 3 برابری اپتیکال می‌شود. رندری که امروز منتشر شده نشان می‌دهد که این گوشی را می‌توانید در رنگبندی نقره‌ای، طلایی، مشکی، آبی و یک نسخه با شیب رنگی خاص کریستالی تهیه کنید.

قیمت خانواده هواوی پی ۴۰ لو رفت، اصلا ارزان نخواهد بود

مدل بعدی، هواوی پی 40 پرو است که تاج‌گذار جدید این کمپانی چینی خواهد بود. بر اساس گزارش‌ها دوربین اصلی و فوق عریض این گوشی با مدل معمولی پی 40 مشابه است، اما دوربین تله فوتو با زوم 3 برابری آن، با یک دوربین قوی‌تر با زوم 5 برابری پریسکوپی جایگزین شده و یک سنسور تشخیص عمق نیز به این سیستم دوربین اضافه شده است. با توجه به این رندر، عضو ارشد خانواده پی 40 مشابه مدل معمولی آن در رنگ‌های نقره‌ای، طلایی، مشکی، آبی و کریستالی عرضه خواهد شد. ولی ما پیشتر یک رندر از رنگ سبز این گوشی را نیز دیده‌ایم که احتمال دارد از قلم جا افتاده باشد.

و اما گران قیمت‌ترین مدل، هواوی پی 40 پرو پریمیوم ادیشن نام دارد. این گوشی دارای جنس سرامیکی است و در دو نسخه‌ی مشکی و سفید روانه‌ی بازار خواهد شد.

نظر شما درباره رنگ های خانواده هواوی پی ۴۰ چیست؟

نوشته رنگ های خانواده هواوی پی ۴۰ را ببینید اولین بار در ترنجی پدیدار شد.