دیروز در ترنجی خواندیم که ال جی Velvet نام گوشی جدید کره‌ای ها خواهد بود. این برای طرفداران جذاب بوده و بر اساس اسکچ‌های اولیه، رندرهایی زده شده است. اگر دوست دارید رندر ال جی ولوت را ببینید در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

ال جی ولوت

ال جی ولوت

این رندرها، گوشی LG Velvet را در پنج رنگ مختلف با قاب پشتی شیشه‌ای نشان می‌دهند که از سمت چپ به راست و از جلو و عقب به سمت بیرون انحنا پیدا کرده است. در سمت چپ نمایشگر نیز حفره‌ای برای میزبانی از دوربین سلفی وجود دارد. اما روی قاب پشتی سه دوربین در سمت چپ به صورت عمودی حضور پیدا کرده‌اند که طراحی جذابی را به وجود آورده است. ناگفته نماند که ولوت، یک گوشی 5G است.

متأسفانه هنوز جزئیات فنی این گوشی اعلام نشده است. با توجه به بیانیه‌ی مطبوعاتی خود شرکت ال جی، گوشی Velvet اولین محصول این شرکت است که روی فلسفه‌ی جدید طراحی متمرکز خواهد بود. طرح‌های مربوط به این سبک طراحی را پیشتر دیده‌ایم که شامل یک حفره روی نمایشگر می‌شود. علاوه بر این،‌ شیشه‌ی خمیده‌ای در پشت و جلوی گوشی وجود دارد که ال جی این سبک طراحی را “3D arc design” نامیده است.

ال جی Velvet

ال جی Velvet

علاوه بر تغییر در طراحی، ال جی تصمیم گرفته سیاست نامگذاری محصولاتش را نیز دچار انقلابی تازه کند و برای هر مدل گوشی، با توجه به قابلیت‌ها و شخصیتی که دارد یک نام مناسب انتخاب کند.

در اینجا برای این مدل از نام “Velvet” به معنای «مخمل» استفاده شده است که به لطافت و ظرافت طراحی این گوشی اشاره دارد. این‌ها، مهم‌ترین ویژگی‌های گوشی جدید ال جی هستند. همچنین ما متوجه هستیم که گوشی‌ساز کره‌ای از چیپست پرچمدار در گوشی جدیدش استفاده نخواهد کرد، در عوض اسنپدراگون ۷۶۵ کوالکام قدرتبخش آن خواهد بود.

ال جی مدت‌هاست که از طراحی نمایشگر منحنی در گوشی‌هایش استفاده نکرده است. بنابراین چنین تصمیمی می‌تواند آن‌ها را با مسیر حرکت سامسونگ هم سو کند. هنوز دیگر مشخصات فنی، قیمت و تاریخ عرضه‌ی این گوشی اعلام نشده است، اما گمانه‌زنی‌ها به معرفی آن در تاریخ ۲۶ اردیبهشت ۹۹ اشاره دارند.

نظر شما چیست؟ منتظر ال جی ولوت چیست؟

نوشته رندر ال جی ولوت را ببینید اولین بار در ترنجی پدیدار شد.