شماتیک اچ تی سی دیزایر ۲۰ پرو را ببینید

پنج روز پیش در ترنجی خواندیم که اچ تی سی دیزایر ۲۰ پرو (Desire 20 Pro) می تواند میان رده جدید تایوانی ها باشد. یک روز بعد اطلاعات بیشتری درباره اچ تی سی دیزایر ۲۰ پرو منتشر شد و حالا می توانیم اولین نگاه به آن چیزی که این دستگاه خواهد بود را داشته باشیم. شما می توانید امروز شماتیک اچ تی سی دیزایر ۲۰ پرو را ببینید.

اچ تی سی دیزایر ۲۰ پرو

اچ تی سی شرکتی که روزگاری در رأس نوآوری اندرویدی قرار داشت و همچنین شرکتی که تلفن های اندرویدی را به طور کلی شروع به راه اندازی کرد (با راه اندازی اولین تلفن تجاری اندرویدی 12 سال پیش)، اکنون در حال فراموش شدن است. این شرکت اکثر اوقات از رقابت بازار تلفن های هوشمند خارج بوده است حتی ما از زمان HTC U12 + پرچمدار HTC را ندیده ایم و در حال حاضر، این کمپانی بر ارایه تلفن‌هایی گاه به گاه و میان رده تمرکز کرده است.

خانواده اچ تی سی Desire همیشه شامل نمونه های میانی رده و اقتصادی بوده است و این موضوع درباره اچ تی سی دیزایر ۲۰ پرو هیچ تفاوتی نخواهد داشت. البته این دستگاه برخی از ویژگی های طراحی جدید تلفن های هوشمند را داراست. این گوشی از یک نمایشگر دارای سوراخ برای دوربین سلفی استفاده می کند.

قاب پشتی همچنین دارای یک دوربین قرار گرفته در گوشه است که به نظر می رسد یک دوربین چهارگانه است. ما یک حسگر اثر انگشت مجهز هم اینجا داریم اما این اواخر به یک ویژگی مشخص کننده در دستگاه های رده پایین تبدیل شده است، اکثر آنهایی که از سطح بالایی برخوردار هستند اکنون با سنسورهای دارای صفحه نمایش هستند. ولی من شخصا همین حسگر اثرانگشت خازنی را ترجیح می دهم.

اچ تی سی دیزایر ۲۰ پرو

ما هیچ سرنخی در مورد مشخصات دقیق این دستگاه نداریم اما از آنجایی که این گوشی هوشمند در خانواده Desire است و گوشی نسبتا متوسطی به نظر می رسد، ما واقعاً انتظار هیچ چیز شگفت انگیز را انتظار نداریم. بنچمارک GeekBench برای دستگاه وجود دارد و عملکردی نه چندان چشمگیر را نشان می دهد، اما نشان می دهد که این دستگاه بر روی پردازنده هشت هسته ای اسنپدراگون با کلاک 1.8 گیگاهرتز استوار است. ممکن است HTC ممکن است ما را غافلگیر کند، اما بسیار بعید است. ما همچنین نمی دانیم چه زمانی HTC قصد دارد این دستگاه را معرفی کند یا اصلا قصد آن را دارد یا نه.

نظر شما چیست؟ منتظر این موبایل ناشناخته اچ تی سی هستید؟

نوشته شماتیک اچ تی سی دیزایر ۲۰ پرو را ببینید اولین بار در ترنجی پدیدار شد.