حق اختراع عجیب شیائومی را ببینید

حق اختراع شیائومی دوباره نظر ما را به خود جلب کرده است و این یکی از طراحی های منحصر به فرد گوشی های هوشمند را نشان می دهد. تصاویر ثبت اختراع، یک تلفن هوشمند قابل تاشو را با یک سیستم دوربین چهارگانه نشان می دهد که به سمت جلو برای سلفی و به پشت برای عکاسی معمولی می چرخد. اجازه بدهید حق اختراع عجیب شیائومی را ببینیم.

حق اختراع عجیب شیائومی

شیائومی ثبت اختراع طراحی شده برای تلفن تاشو به سمت داخل، در کشور خود را ثبت کرده بود. در حق ثبت اختراع، غول فناوری چینی همچنین ۴۸ تصویر را از گوشی قرار داده است. شبیه به موتورولا Razr 2019، این دستگاه مانند تلفن های فلیپ که از یک دهه قبل محبوبیت زیادی داشتند، به سمت داخل می چرخد. با این حال، قسمت داخلی بیشتر دارای صفحه نمایش با حاشیه های باریک از هر طرف به جز قسمت بالا است.

در بالای صفحه نمایش، می توان ماژول دوربین قابل توجهی را مشاهده کرد. یک مجموعه دوربین چهارگانه در این منطقه، درست در بالای گیرنده برای تماس، به صورت افقی قرار دارد. این ماژول دوربین چهارگانه همچنین قادر به چرخش یا پیچ خوردگی جهت مواجهه با طرف مقابل است. نکته قابل توجه این است که سنسورهای تصویر کمی روی بدنه بالا رفته و دستگاه از وسط صفحه نمایش و نه طول کلی برابر می شود و به سیستم دوربین اجازه می دهد به جای ایجاد فضای برای آن، از صفحه نمایش خورده فراتر رود.

حق اختراع عجیب شیائومی

از این رو، سیستم دوربین ممکن است با وجود تاشو دستگاه هنوز هم قابل استفاده باشد. متأسفانه ، توضیحات ثبت اختراع نشان نمی دهد كه آیا صفحه ثانویه نیز در قسمت عقب اجرا خواهد شد یا جزئیات دقیق تر. مکانیسم لولا به ویژه مشخص نشده است اما شبیه لولا مخفی موجود در Galaxy Z Flip است. در حال حاضر، هیچ تائیدی وجود ندارد که Xiaomi در واقع روی محصول کار می کند یا فقط ایده‌ها را پوشش می دهد.

نظر شما چیست؟ این حق اختراع شیائومی را می پسندید؟

نوشته حق اختراع عجیب شیائومی را ببینید اولین بار در ترنجی پدیدار شد.