به نظر می رسد HMD Global اخیرا با برخی از تلفن های خود با مشکل روبرو شده است. به نظر می رسد این شرکت از زمان تعطیل شدن به دلیل کرونا در تلاش است برخی از دستگاه های خود را معرفی کند اما با تاخیر رو به رو است. جدیدترین گزارش ها اما به ما می گوید که نوکیا ۷.۳ و نوکیا ۶.۳ به معرفی نزدیکتر شدند. این دو دستگاه تاییدیه ای از کانادا گرفته اند و این به نزدیک بودن ارایه‌شان اشاره دارد.

نوکیا ۷.۳ و نوکیا ۶.۳

طبق گزارش های قبلی، ممکن است تاخیر در معرفی نوکیا ۶.۳ ، نوکیا ۷.۳ و نوکیا ۹.۳ پیورویو وجود داشته باشد. منابع ادعا می کنند که این تلفن های هوشمند سرانجام می توانند در سه ماهه اول سال ۲۰۲۱ وارد شوند. با این حال، گزارش جدید در مورد دو گوشی هوشمند اول اکنون امیدواری را نشان می دهد.

براساس این گزارش، نوکیا ۶.۳ و نوکیا ۷.۳ اکنون دارای گواهینامه جدید هستند. این دستگاه ها اکنون در پایگاه داده تجهیزات رادیویی کانادا موجود هستند. به طور دقیق تر، نسخه های TA-1277 نوکیا ۶.۳، نوکیا ۷.۳ و نوکیا ۲.۴ در یک سایت مجوز کانادا مشاهده شده اند. این بدان معنی است که این تلفن ها به زمان عرضه نزدیکتر هستند.

نوکیا ۲.۴، نوکیا ۶.۳ و نوکیا ۷.۳ نیز در یک سایت مجوز روسی مشاهده شده اند. نوکیا ۲.۴ از یک پردازنده هشت هسته ای مدیاتک Helio P22 بهره می برد. در مورد نوکیا 7.3 5G گزارش هایی وجود دارد مبنی بر اینکه قصد دارد گوشی های 5G را به یک قیمت پایین تر برساند. نوکیا 6.3 یک دستگاه میان رده است که ممکن است با پردازنده اسنپدراگون 670/675 وارد شود و ممکن است از یک دوربین چهارگانه عقب با برند Zeiss برخوردار باشد.

نظر شما چیست؟ منتظر گوشی های جدید نوکیا هستید؟

نوشته نوکیا ۷.۳ و نوکیا ۶.۳ به معرفی نزدیکتر شدند اولین بار در ترنجی پدیدار شد.