ساعت هوشمند شیائومی با نام Mi Watch در راه است

شیائومی علاوه بر تولید موبایل هوشمند قدرتمند و لوازم جانبی مناسب به تولید محصولات دیگر نیز مشغول است. در این میان باید به دستبند هوشمند این برند چینی، شیائومی می بند نیز اشاره کرد که فروش بسیاری بالایی را در بازار تجربه می‌کند. جدیدترین دستبند هوشمند این شرکت، شیائومی می بند ۴ قابلیت‌های زیادی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. حالا به نظر می رسد که شیائومی نگاه بزرگتری دارد و ساعت هوشمند شیائومی با نام Mi Watch در راه است. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

ساعت هوشمند شیائومی

ساعت هوشمند شیائومی

به نظر می‌رسد این شرکت قصد دارد مانند هوآوی فعالیت بیشتری در زمینه ساعت‌های هوشمند داشته باشد. در حال حاضر این برند چندین اسمارت واچ وارد بازار کرده که برای مثال می‌توان به Amazfit GTR با اندازه 42 میلی‌متر اشاره کرد که با همکاری شرکت هوآمی توسعه یافته است. حال بر اساس اطلاعات جدید، این شرکت قصد دارد ساعت هوشمند اختصاصی خود با نام Mi Watch را تولید کند. این محصول اولین اسمارت واچ از سری می محسوب می‌شود.

بر اساس گزارش جدیدی که بر مبنای ورژن 2.28 اپلیکیشن گوگل Wear OS در اختیار رسانه‌ها قرار گرفته است، کد آن به توسعه ساعت هوشمند Mi Watch اشاره دارد. در کدهای این اپلیکیشن شاهد حضور عبارت «xiaomi_companion_name» و آرایه «Mi Wear» هستیم.

انتظار می‌رود اپلیکیشن Mi Wear برای اتصال ساعت هوشمند شیائومی به گوشی‌های هوشمند مورد استفاده قرار بگیرد. در حال حاضر این برند از برنامه Mi Fit برای تمام دستگاه‌های ردیابی سلامت و Mi Health خود استفاده می‌کند. دستگاه‌های تولیدکننده ساعت‌های هوشمند از یک اپلیکیشن مخصوص برای اتصال محصولات به گوشی‌های هوشمند استفاده می‌کنند که برای مثال می‌توان به هوآوی Wear اشاره کرد.

هواوی واچ ۳ با Wear OS

با توجه به عبارت Mi Wear، انتظار می‌رود شیائومی در حال توسعه ساعت هوشمند مخصوص خود با نام Mi Watch باشد. این اسمارت واچ به سیستم عامل Wear OS گوگل مجهز می‌شود. در حال حاضر اطلاعات بیشتری از این دستگاه در اختیار رسانه‌ها قرار نگرفته است، انتظار می‌رود در ماه‌های آینده شاهد انتشار گزارش‌ها و شایعات زیادی از شیائومی می واچ باشیم. با توجه به عملکرد مناسب شیائومی در بازار گوشی‌های هوشمند، شرکت‌های هوآوی، سامسونگ و اپل باید منتظر رقابت سنگینی در بخش ساعت‌های هوشمند باشند.

نظر شما چیست؟ ساعت هوشمند شیائومی می تواند برای شما جذاب باشد؟

نوشته ساعت هوشمند شیائومی با نام Mi Watch در راه است اولین بار در ترنجی پدیدار شد.