دیروز بود که در ترنجی یک گوشی ناشناس از هواوی با سوراخ نمایشگر و دوربین دوگانه در TENAA را دیدیم. خب باید بگویم که در دنیای فناوری چیزهای ناشناخته مدت خیلی کمی به وضعیت خود ادامه می دهند و به زودی مشخص می شود که برنامه از چه قرار بوده است! امروز مشخص می شود که هواوی انجوی ۱۰ (Enjoy 10) با سوراخ نمایشگر و دوربین دوگانه ارایه خواهد شد. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

هواوی انجوی ۱۰

هواوی انجوی ۱۰

رندر خبری هواوی انجوی ۱۰ منتشر شده است. این گوشی هوشمند، مدل ارزان‌تر هواوی انجوی ۱۰ پلاس خواهد بود که ماه قبل معرفی شد.

اخیرا این دستگاه با شماره مدل ART-TL00x در وب‌سایت رگولاتوری چین (تنا) هم دیده شده بود. اما رندری که «ایوان بلس» در حساب توییتر خود به اشتراک گذاشته است؛ تصویر روشن‌تری از طراحی هواوی انجوی ۱۰ ارائه می‌دهد.

در این عکس می‌توانیم حفره‌ای را روی نمایشگر ببینیم که از دوربین سلفی میزبانی می‌کند. در پنل عقب هم، یک مجموعه دوربین دوگانه با فلاش LED قرار دارد. نشانی از حسگر اثر انگشت در پشت دستگاه دیده نمی‌شود؛ ولی از آنجایی که هواوی انجوی ۱۰ باید یک گوشی اقتصادی باشد، احتمالا این اسکنر روی صفحه نمایش هم وجود نخواهد داشت.

طبق اطلاعات درج شده در سایت تنا، هواوی انجوی 10 دارای نمایشگر 6.39 اینچی با وضوح 720p خواهد بود. دوربین پشتی اصلی، 48 مگاپیکسلی و دوربین دوم، 8 مگاپیکسلی توصیف شده و دوربین سلفی آن هم 8 مگاپیکسلی است. در زیر بدنه دستگاه نیز چیپست کایرین 710F و یک باتری 3900 میلی‌آمپر ساعتی را خواهیم یافت.

نظر شما درباره انجوی ۱۰ پلاس احتمالی چیست؟

نوشته هواوی انجوی ۱۰ (Enjoy 10) با سوراخ نمایشگر و دوربین دوگانه ارایه خواهد شد اولین بار در ترنجی پدیدار شد.