خوشبختانه شایعه ارایه ردمی کی ۳۰ با چیپست مدیاتک تحقق پیدا نمی کند و حداقل در مدل 5G با اسنپدراگون ۷۶۵ ارایه خواهد شد. امروز بنچمارک ردمی کی ۳۰ با اسنپدراگون ۷۶۵ لو رفته که می تواند یک تیر و دو نشان باشد، علاوه بر نشان داده قدرت ردمی کی ۳۰ و البته اسکرین شات آن که تایید کننده سوراخ نمایشگر دوگانه است، می توانیم قدرت چیپست میان رده جدید کوالکام را هم تخمین بزنیم. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

بنچمارک ردمی کی ۳۰ با اسنپدراگون ۷۶۵

بنچمارک ردمی کی ۳۰ با اسنپدراگون ۷۶۵

همانطور که در اسکرین شات بالا از ردمی کی ۳۰ می بینید، امتیاز بالای ۳۰۰ هزار در Antutu می تواند یک عملکرد خیلی خوب را به نشان دهد. البته به نظر می رسد که دستگاه مورد نظر روت هم بوده که کمی نتیجه را می تواند زیر سوال ببرد اما به هر حال این امتیازی است که ثبت شده است.

اسنپدراگون ۷۶۵ که در واقع جایگزین اسنپدراگون ۷۳۰ خواهد شد، با اینکه از لحاظ مشخصات و قدرت پردازشی پایین تر از اسنپدراگون ۸۶۵ قرار می گیرد، اما یکی از تولیدات رده بالای کوالکام محسوب می شود. چیپ گرافیکی این مدل که از نوع ادرنو ۶۲۰ است، در مقایسه با ادرنو ۶۲۰ در اسنپدراگون ۷۳۰ حدود ۲۰ درصد عملکرد بهتری خواهد داشت و البته این بهبود عملکرد در مدل اسنپدراگون ۷۶۵ جی بسیار بیشتر و در حدود ۳۸ درصد خواهد بود.

اگر بخواهیم عملکرد بنچمارک Antutu اسنپدراگون ۷۶۵ را با اسنپدراگون ۷۳۰ و ۸۴۵ مقایسه کنیم، می توانید بنچمارک های زیر را ببینید:

مقایسه بنچمارک اسنپدراگون ۷۶۵ با اسنپدراگون ۷۳۰ و اسنپدراگون ۸۴۵

مقایسه بنچمارک اسنپدراگون ۷۶۵ با اسنپدراگون ۷۳۰ و اسنپدراگون ۸۴۵

مقایسه بنچمارک اسنپدراگون ۷۶۵ با اسنپدراگون ۷۳۰ و اسنپدراگون ۸۴۵

به این ترتیب تقریبا امتیاز بنچمارک اسنپدراگون ۷۶۵ تقریبا برابر اسنپدراگون ۸۴۵ روی پوکوفون اف ۱ است. نظر شما چیست؟‌ فکر می کنید چیپست میان رده جدید اسنپدراگون ۷۶۵ چقدر می تواند جذاب باشد؟ در این بنچمارک به جای عملکرد ۲۰٪ بهتر تا ۴۰٪ بهتر عملکرد بهتر را شاهدیم.

نوشته بنچمارک ردمی کی ۳۰ با اسنپدراگون ۷۶۵ لو رفت: بهتر از اسنپدراگون ۸۴۵ اولین بار در ترنجی پدیدار شد.