حق اختراع های زیادی از ال جی برای گوشی تاشو دیدم ایم. برای مثال چهار ماه پیش بود که حق اختراع گوشی تاشو ال جی با دو لولا و طرح Z را دیدیم. یا مثلا همان بازه بود که رندر تبلت تاشو ال جی با دو لولا را دیدیم. این ها به جز طرح های گوشی لول‌شونده و دیگر اقسام گوشی با نمایشگر منعطف است. امروز اما شاهد یک طرح دیگر هستیم. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا حق اختراع گوشی تاشو ال جی را ببینید.

حق اختراع گوشی تاشو ال جی

حق اختراع گوشی تاشو ال جی

گوشی هایی مثل ال‌جی V50 و ال‌جی G8x از این کیس‌ استفاده می‌کنند تا یک صفحه‌نمایش دوم را در اختیار کاربران قرار دهند. هنگامی که این کیس تاشو را باز می‌کنید، توانایی بهره‌گیری از دو نمایشگر برای بازکردن چندین برنامه یا اجرای باز‌ی‌های خاص را خواهید داشت، البته، به شرطی که اپلیکیشن‌های موردنظر نیز از این قابلیت پشتیبانی کنند.

به نظر می‌رسد که ال‌جی به دنبال استفاده از یک صفحه‌نمایش کامل در تلفن تاشو خود است. یک پتنت ثبت شده جدید نشان می‌دهد که کره‌ای‌ها در فکر تولید یک کیس کامل برای صفحه‌نمایش OLED هستند تا استفاده از کیس تاشو پلاستیکی را کنار بگذارند.

محدوده قرارگیری نمایشگر نیز در تصویر پتنت مشاهده می‌شود تا دستگاه اصلی و نمایشگر ثانویه را محافظت کند. هنگامی که این کیس باز شود، یک صفحه‌نمایش بزرگ در اختیار کاربر قرار می‌گیرد که قدرت آن توسط تلفن اصلی ال‌جی متصل به آن تامین می‌شود. به عبارتی دیگر، شما یک تبلت در اختیار خود دارید که به عنوان تلفن هوشمند در دستان شما عمل می‌کند.

به عنوان یک پیشنهاد برای این پتنت می‌توانید تلفن خود را در سمت راست کیس مذکور قرار داده تا فضای بیشتری برای نمایشگرهای دیگر داشته باشید و یا حتی می‌توانید با قرار دادن تلفن ال‌جی خود در بخش‌های کناری کیس، همانند کیس‌های فعلی ال‌جی از یک نمایشگر ثانویه دیگر استفاده کنید.

به یاد داشته باشید که طرح فعلی ال‌جی در مرحله ثبت اختراع قرار دارد و میزان احتمال استفاده آن توسط کره‌ای‌ها نامشخص است. البته، باتوجه به استانداردهای امروزی تلفن‌های هوشمند تاشو، بهره‌گیری و تولید انبوه این پتنت موضوعی عجیب نبوده و حتی می‌تواند باعث بهبود روند تکامل اسمارتفون‌های تاشو شود.

نظر شما درباره نظر ال جی درباره گوشی تاشو چیست؟

نوشته حق اختراع گوشی تاشو ال جی را ببینید اولین بار در ترنجی پدیدار شد.