در حال حاضر نمونه هایی از لپتاپ های متفاوت داریم که نمایشگر آن ها با بازشدن دو لت نمایشگر، افزایش اندازه پیدا می کند. به نظر می رسد سامسونگ هم به فکر چنین لپتاپی هست اما با مکانیسم دیگر. در همین زمینه حق اختراع سامسونگ برای لپتاپ با نمایشگر بازشونده ثبت شده است. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

لپتاپ با نمایشگر بازشونده

لپتاپ با نمایشگر بازشونده

در یکی از این نشست‌ها که توسط سامسونگ و به صورت خصوصی برگزار شده، ایده بسیار جذابی توسط سامسونگ مطرح شده که نشان می‌دهد این شرکت طرحی جالب برای طراحی لپ‌تاپی با نمایشگری که قابلیت گسترش دارد را در توسعه داده و حتی پتنت مربوط به آن نیز به ثبت رسیده است.

در این طرح که هنوز اطلاعات زیادی از آن در دست نداریم، سامسونگ یک لپ‌تاپ با نمایشگر ۱۳.۳ اینچی را طراحی کرده است که نمایشگر آن می‌تواند از دو طرح گسترش یافته و به اندازه ۵۰ درصد از حالت اولیه خود بزرگتر شود.

البته برخی منابع ادعا کرده‌اند که حتی سامسونگ نسخه‌ای اولیه از این محصول را نیز ساخته و در بخش‌های محرمانه نمایشگاه در معرض دید افراد خاصی که پیش از آن مورد بازرسی به جهت ممانعت از وارد کردن تجهیزات عکاسی به اتاق‌های ویژه قرار گرفته‌اند، گذاشته‌اند.

این افراد در ادامه در خصوص طراحی محصولی که به چشمان خود دیده‌اند اعلام نموده‌اند که سامسونگ طراحی بسیار جذابی را برای آن در نظر گرفته است که بسیار فراتر از یک لپ‌تاپ صرف با نمایشگر تاشو و یا لولایی است ولی متأسفانه به دلیل ممنوع بودن عکاسی از آن موفق نشده‌ایم تصاویری که نشان‌دهنده طرح جذاب این محصول باشد را در اختیار شما دوستان قرار دهیم.

پیش از این نیز سامسونگ اعلام کرده بود که Galaxy Fold تنها محصول شرکت با یک نمایشگر خاص نیست و طرح‌ها و ایده‌های بسیار دیگری نیز توسط مجموعه سامسونگ در دست توسعه هستند که کاربردهای گسترده و بسیار بیشتر شرکت را از نمایشگرهای نسل جدید با ساختار قابل تغییر به نمایش خواهند گذاشت.

نظر شما چیست؟ سامسونگ با تکیه به نمایشگرهای منعطف خود بازار را چطور به نفع خود تغییر خواهد داد؟

نوشته حق اختراع سامسونگ برای لپتاپ با نمایشگر بازشونده اولین بار در ترنجی پدیدار شد.