نزدیک به ۱۰ روز پیش گفته شد که گوشی 5G ارزان آنر با حدود قیمت ۱۴۱ شاید آنر 10X باشد. پس از اینکه شنیدیم آنر X10 با پشتیبانی از 5G مجهز به کایرین ۸۲۰ و دوربین ۴۰ مگاپیکسلی ۳۱ اردیبهشت ارایه می شود، شاید آن رده قیمتی را برایش نتوانیم متصور باشیم. به هر صورت شما می توانید امشب گوشی 5G ارزان آنر X10 را در واقعیت ببینید.

گوشی 5G ارزان آنر X10

بسیار خوب، گویا این آنر X10 است. یک دستگاه با نمایشگر بدون زائده که خیلی شاید اتفاقی (!) روی صفحه تست سرعت اینترنت با نرم افزار شرکت Ookla به نام SpeedTest قرار دارد. بله شاید شما هم اول به آیکون شبکه 5G توجه نکرده باشید و با دیدن سرعت دانلود متوجه شده باشید که این باید یک گوشی 5G باشید.

بله، به این صورت مشخصا انتظار داریم چیپست میان رده 5G های‌سیلیکون یعنی کایرین ۸۲۰ 5G روی این دستگاه استفاده شده باشد.

گوشی 5G ارزان آنر X10

این شرکت جزئیات دیگری راجع به X10 به اشتراک نگذاشته است، اما ما از قبل می دانیم که این تلفن هوشمند با استفاده از چیپست Kirin 820 تغذیه خواهد شد و یک نمایشگر از نوع LCD در ابعاد 6.63 اینچی با وضوح FullHD + ارایه می کند.

آنر X10 یک دوربین اصلی ۴۰ مگاپیکسلی با حسگر سونی IMX600y را در پشت خود ارایه می کند که به ماژول های ماکرو و فوق عریض ۲ و ۸ مگاپیکسلی مجهز خواهد شد. برای سلفی و تماس های ویدیویی، یک دوربین 16 مگاپیکسلی دریافت خواهید کرد.

آنر X10 دارای یک اسکنر اثر انگشت در کنار می باشد و یک باتری 4،200 میلی آمپر ساعتی را عرضه می کند که از طریق پورت USB-C تا 22.5W نیرو را جذب می کند. جزئیات بیشتری درباره Honor X10 باید در روزهای منتهی به اعلام رسمی منتشر شود.

نظر شما درباره Honor X10 چیست؟ منتظر آن هستید؟

نوشته گوشی 5G ارزان آنر X10 را در واقعیت ببینید اولین بار در ترنجی پدیدار شد.