سوراخ نمایشگر عجیب پنل داخلی گلکسی فولد ۲ را ببینید

ما منتظر گلکسی Fold 2 هستیم و تقریبا می دانیم چه طراحی خواهد داشت اما جزئیات هنوز مبهم هستند. امشب رندرهایی از گلکسی فولد ۲ منتشر شده که نگاهی به طراحی جدید سامسونگ و سوراخ نمایشگر عجیب پنل داخلی گلکسی فولد ۲ را به ما می دهد.

گلکسی فولد ۲

رندرهای گلکسی فولد که توسط Ice Universe به اشتراک گذاشته شده است، مطمئنا باعث می شود بسیاری از کاربران کمی تعجب کنند اما دلیل اینکه این انتخاب طراحی انجام شد چیزی است که به زودی متوجه خواهید شد.

در توییتی که از سوی Ice Universe منتشر شده، رندری وجود دارد که نشان می دهد Galaxy Fold 2 طراحی جدیدی را ارایه می کند. این طراحی جدید شامل موقعیت دوربین است. گفتگوهای زیادی در مورد موضوع توییتر که در آن تصویر به اشتراک گذاشته شده است و ادامه دارد، در حالی که بسیاری از افراد موقعیت مکانی دوربین را نقد می کنند. با این حال، در اینجا بحث سرگرم کننده است ولی می توان موارد جالبی را از آن دریافت کرد.

Ice Universe کمی بعد تصویر بالا را به اشتراک گذاشته، جایی که نشان می دهد دلیل عدم قرار گرفتن دوربین در کنار یا مرکز آن است که وقتی Galaxy Fold 2 را در فرم شکل ‘بسته’ قرار می دهید، فاصله تا لبه دستگاه مربوط به دوربین اصلی می تواند باشد.

هر چند وقتی که دستگاه باز باشد، حقیقتا طراحی جالبی به نظر نمی رسد. شاید بهتر بود سامسونگ یک گوشه دیگر را برای این کار در نظر می گرفت اما متاسفانه این کار را انجام نداده است.

نظر شما چیست؟‌ فکر می کنید موقعیت سوراخ نمایشگر در نمایشگر بزرگ داخلی مناسب است؟

نوشته سوراخ نمایشگر عجیب پنل داخلی گلکسی فولد ۲ را ببینید اولین بار در ترنجی پدیدار شد.