آیفون ۱۳ پرو و آیفون ۱۳ را پیش از معرفی رسمی ببینید!

ساعت ۲۱:۳۰ امشب به وقت تهران شاهد معرفی iPhone 13 و دیگر محصولات اپل خواهیم بود. با این وجود تنها چند ساعت پیش از معرفی رسمی شاهد لو رفتن طراحی iPhone 13 و iPhone 13 Pro هستیم. اگر ماید هستید آیفون ۱۳ پرو و آیفون ۱۳ را پیش از معرفی رسمی ببینید، در ادامه با ما همراه باشید!

قاب های iPhone 13 و iPhone 13 Pro

اپل امسال تلاش قابل ستایشی در زمینه حفظ اطلاعات آیفون ۱۳ داشت و تا همین حالا حتی ۱ تصویر مربوط به دستگاه واقعی آیفون ۱۳ یا آیفون ۱۳ پرو نداشته ایم. هر چه بوده بر اساس رندرهای مبتنی بر شنیده ها منتشر شده است. مثلا تقریبا از اواخر سال ۱۳۹۹ می دانستیم که ناچ کوچکتر در تمام اعضای iPhone 13 وجود خواهد داشت و طراحی دوربین آیفون ۱۳ متفاوت از آیفون ۱۲ خواهد بود.

ظرفیت حافظه آیفون ۱۳ فاش شد: حذف نسخه ۶۴ گیگابایتی و ارائه ۱ ترابایت برای مدل پرو

تنها چند ساعت پیش از معرفی رسمی، تصاویری از قاب های محفاظ مختلف خانواده آیفون ۱۳ منتشر شده است که طراحی کلی دستگاه را دوباره برای ما ترسیم می کند و با چیزهایی که قبلا دیدیم منطبق است.

بیاید این تصاویر را با هم ببینیم، هر چند که اپل امشب با مراسم معرفی و ویدیوهای معرفی قوی خود حتما خیلی از کاربران را هیپنوتیزم خواهد کرد!

قاب های آیفون ۱۳ پرو

قاب آیفون ۱۳ پرو

قاب آیفون ۱۳ پرو

قاب آیفون ۱۳ پرو

قاب آیفون ۱۳ پرو

قاب آیفون ۱۳ پرو

قاب های آیفون ۱۳

قاب های آیفون ۱۳

قاب های آیفون ۱۳

قاب های آیفون ۱۳

قاب های آیفون ۱۳

قاب های آیفون ۱۳

قاب های آیفون ۱۳

هر چند این قاب ها به ما اطلاعات بیشتری از آن چه قبلا می دانستیم نمی دهد اما تایید نزدیک به معرفی می تواند جذابیت ویژه خود را داشته باشد. نظر شما درباره طراحی نسبتا جدید اپل برای سال ۲۰۲۱ چیست؟

نوشته آیفون ۱۳ پرو و آیفون ۱۳ را پیش از معرفی رسمی ببینید! اولین بار در ترنجی پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code