مدل آیفون ۱۲ نسخه ۵.۴ اینچی را در کنار آیفون SE 2020 و آیفون ۷ ببینید

معرفی آیفون ۱۲ هنوز چند ماه دیگر است، اما ماکت ساختگی مبتنی بر طرحواره های درز شده منتشر شده اند. در این مطلب ماکت ساختگی آیفون ۱۲ نسخه ۵.۴ اینچی از نظر اندازه در مقایسه با آیفون SE اصلی و آیفون 7 مقایسه می شود. این مقایسه توسط عضو انجمن MacRumors انجام شده است، ‘iZac’ که واحد ساختگی آیفون ۱۲ نسخه ۵.۴ اینچی را خریداری کرده است.

آیفون ۱۲ نسخه ۵.۴ اینچی

اپل احتمالاً آیفون ۱۲ نسخه ۵.۴ اینچی را به عنوان جایگزینی برای آیفون SE و آیفون 7 قرار خواهد داد. کاربرانی که به دنبال طراحی مدرن هستند اما یک طراحی کوچکتر را ترجیح می دهند، قطعاً هیجان زده خواهند شد.

‘iZac’ خاطرنشان می کند که طراحی باکسی طور آیفون ۵.۴ اینچی خانواده آیفون ۱۲ امکان نگه داشتن آن را آسان تر می کند و همچنین امکان استفاده آسان از یک دست را فراهم می کند. بدون شک و به نظر من این ساده‌انگارانه‌ترین اظهار نظر ممکن است. من شخصا چنین عقیده این ندارم.

از نظر اندازه، آیفون ۵.۴ اینچی ۱۲ اینچی 6 میلی متر عریض تر و 3 میلی متر بلندتر از iPhone SE اصلی است اما در مقایسه با آیفون 7 دارای مشخصات نسبتاً جمع و جور است.

می توانم بگویم که از نحوه برخورد با آن، کشش بیشتری نسبت به SE احساس می شود و که بسیار راحت در دست من است. همچنان من (سینا عطایی) شخصا اعتقادی به این اظهار نظرم ندارم.

توجه داشته باشید که ماکت ساختگی آیفون ۱۲ مبتنی بر برنامه ریزی های ارائه شده و تفاسیر است. این امکان وجود دارد که ابعاد با چند میلی متر خطا باشد. با این حال، اگر به دنبال یک ایده نخراشیده در مورد اندازه 5.4 اینچی آیفون 12 هستید، تصاویر را بررسی کنید.

انتظار می رود اپل چهار نسخه آیفون ۱۲ را در اواخر سال جاری میلادی عرضه کند. به غیر از آیفون 5.4 اینچی، اپل یک آیفون 12 نسخه 6 اینچی را به همراه مدل های آیفون 12 پرو با انواع 6.1 اینچی و 6.7 اینچی عرضه می کند. در حال حاضر مشخص نیست که آیا مدل های جدید آیفون 12 پرو نمایشگر 120 هرتزی دارند یا خیر. با این حال ، همچنین انتظار می رود که هر چهار نسخه از پنل های OLED به همراه قابلیت های 5G برخوردار باشند.

یکی دیگر از جنبه های مهم دیگر که مربوط به نسخه آیفون 12 است این است که اپل ممکن است در نظر داشته باشد که آداپتور شارژر را در جعبه خرده فروشی نگنجاند. این شرکت حتی در حال بررسی کاربران آیفون در رابطه با این موضوع است. علاوه بر این ، این شرکت آداپتور برق 20 وات USB-C را به طور جداگانه به فروش می رساند. سایر موارد اضافی شامل یک اسکنر LiDAR برای افزایش قابلیت های AR است.

احتمال حذف شارژر از بسته بندی آیفون ۱۲

شما فکر می کنید این طراحی برای آیفون ۱۲ جذاب و کاراست؟ به نظر من برای تنوع خوب است اما کارا بودن و ارگونومیک تر بودن؟ خیر!

نوشته مدل آیفون ۱۲ نسخه ۵.۴ اینچی را در کنار آیفون SE 2020 و آیفون ۷ ببینید اولین بار در ترنجی پدیدار شد.