بررسی و اخبار سریال گیسو جیران و قورباغه

معرفی سریال قورباغه، گیسو و جیران

سریال قورباغه

با نزدیک شدن و در حقیقت وارد فصل گرم تابستان ، فیلم ها و سریال های زیادی را منتشر می کنیم که مطمئناً با دانلود سریال قورباغه هومن سیدی در صدر قرار خواهیم گرفت. تولید نهایی در حال انجام است و طبق گفته عوامل ، آماده پخش در اسرع وقت خواهد بود. داستان منتشر شده است و پیش نمایش رسمی این سریال و همچنین حضور بازیگران و سازندگان بسیار موفق در این سریال انتظارات زیادی را برانگیخته است. علاقه مندان به سینمای خانگی منتظر جایگزینی مناسب برای سریال های قدیمی و شاهکارهای تئاتر خانگی هستند.

در یکی دو سال اخیر ، کارهای نمایشنامه های خانگی در بخش سریال ها توجه زیادی جلب نکردند و با وجود آنها ، خیلی مورد استقبال قرار گرفتند ، اما مورد انتقاد زیادی قرار گرفتند و سازندگان آن به شدت کلامی مورد حمله قرار گرفتند ، حتی توسط برخی از اساتید محبوب در سینما ، گفته شده است که این روزها ، هر کارگردان می خواهد سریالی با داستان کلیشه ای و حداقل یک سری سرمایه بسازد تا آن را به یک نمایش خانگی تبدیل کند و به کیفیت آن اهمیتی نمی دهد.

با این وجود نباید از این مسئله غافل شد زیرا ما در این رسانه سریال خاصی دیده ایم و مطمئناً سریال قورباغه می تواند نظرات مثبت را به نمایش خانگی منتقل کند و حتی کسانی را که به کارهای ایرانی اعتقادی ندارند به سمت خود جلب کند. با کمترین سرعت برای بارگیری فصل اول این سریال محبوب ، می توانید قسمت های جدیدی را در سریعترین زمان ممکن از جمله ترافیک نیمه قیمت دریافت کنید و از تماشای آن در کنار خانواده لذت ببرید.

صابر آبار در اینستاگرام خود نوشت:

“قورباغه را بلعیدم”
یک سال و چند ماه پیش که سری قورباغه عرضه شد ، اول و مهمترین چیز برای من بود که با یک گروه درجه یک و حرفه ای شاد کار کنم. اما من به این فکر می کردم که چطور باید یک یا دو سال مدیریت کنم. خیلی سخت است ، باور کنید! برای من که تجربه سریال نداشتم. امروز 380مین روزی است که من برای فیلم قورباغه ارسال کردم. روزها و شبها

حالا قورباغه هایم را واقعاً بلعیدم. وی در کتابی به همین نام ، در جایی نوشت:

“سخت ترین کار انجام هر کار مهم شروع به کار است. وقتی واقعاً کار مهم را شروع می کنید ، به طور طبیعی انگیزه دارید که این کار را انجام دهید. بخشی از ذهن شما همیشه عاشق انجام کارهای مهم است که می تواند واقعاً تغییری ایجاد کند. زندگی شما کار شما این است که به طور مداوم از این قسمت از ذهن خود تغذیه کنید حتی فکر کردن در مورد شروع و انجام یک کار کلیدی باعث ایجاد انگیزه در شما می شود و به شما در غلبه بر تنبلی شما کمک می کند واقعیت این است که زمان لازم برای انجام یک کار مهم غالباً یکسان است چون زمان لازم برای انجام کاری کمتر مهم است. “تفاوت در این است که شما وقتی کاری انجام می دهید که دارای ارزش و ارزش باشد ، فوق العاده احساس خوشبختی و افتخار خواهید کرد ، در حالی که شما با همان مقدار وقت و انرژی احساس انجام نخواهید کرد یا راضی هستید. “”

من قورباغه هایم را دوست داشتم و گروهی که مرا قورت دادند. من هر دست بچه ها را می بوسم. من قرار بود بارها با هومن کار کنم و نتوانستم ، و اکنون از او به خاطر این لذت فوق العاده تشکر می کنم. به دلیل حضور عجیب و جادویی او با چشمان قدرتمند و ذهن خلاق ، او یکی از کامل ترین کارگردانی بود که من سینما را با آن تجربه کردم. (مدیر)

با تشکر از پیمان بخاطر نقاشی چراغ ها و کمک به من در این آفرینش ، بدون شک وی یک هنرمند تمام عیار (فیلمبردار) و گروه بی نظیر او ، گروهی پر از انرژی و عشق است.

سریال گیسو

منوچهر هادی که هم اکنون در حال پایان دادن به سریال نه چندان موفق دل است ، در چند پست در صفحه اینستاگرام خود اعلام کرده است که فیلمبرداری سریال عاشقانه 2 به نام فیلم گیسو از جمعه آغاز می شود.

یک سریال درام خانوادگی عاشقانه با بازی با محمدرضا گلزار ، حسین یاری ، مهناز افشار ، هومن سیدی ، ساره بیات و بهاره افشاری که در سال 2016-2016 از سینمای خانگی پخش شد. داستان این سریال مربوط به زنی به نام گیسو بارازنده است که با بازی مهناز افشار بازی کرده است. گیسو وارد زندگی چندین زوج جوان می شود و آرامش ظاهری زندگی آنها را مختل می کند و سپس با ناپدید شدن سگ پگاه (ساره بیات) مشکلات بین او و همسرش سهیل (رضا گلزار) ایجاد می شود.

از آنجا که خانم افشار مدتی در سوئد زندگی می کند و شواهد نشان می دهد که آنها در حال حاضر قصد بازگشت به این کشور را ندارند ، به نظر می رسد که منوچهر هادی تصمیم گرفته است که به جای آن از هانیه تواسولی استفاده کند. منوچهر هادی کارگردان این سریال نیز از اضافه شدن سانیا سالاری و بازیگر ایتالیایی به این سریال خبر داده است. به گفته وی ، اکنون بازیگران این سریال به پایان رسیده است و فیلمبرداری گیسو از این هفته آغاز می شود.

هومن کبیری تهیه کننده سریال گیسو نیز در یک فیلم کوتاه اظهار داشت که آقای هادی در اینستاگرام خود منتشر کرد که سخت افزارهای زیادی روی فیلمنامه این سریال وجود دارد و گرفتن مجوز آن دو سال طول کشید. آقای هادی همچنین عکسی از رضا گلزار در اینستاگرام خود منتشر کرد و نوشت که گیسو چهارمین تجربه همکاری او با این فوق ستاره بعد از آین بگال ، رحمان 1400 و آشاانه 1 است.

گفتنی است ، آقای هادی در حال حاضر به دلیل فیلمنامه ضعیف سریال “دل” مورد انتقاد بسیاری از مخاطبانش قرار گرفته و حتی مدتی پیش نیز مسعود فراست حتی از این سریال به عنوان یک فاجعه یاد کرده است. دیالوگ های کلیشه ای ، کوتاه بودن هر قسمت از این سریال (بعد از زیرنویس ، فلاش بک ، یادآوری قسمت قبلی و موسیقی میانه) و سن بالای بازیگران ، نمایش زندگی لوکس ماندگار و هوس های زیادی باعث شده است که بسیاری از آنها سؤال کنند آقای هادی برای جلوگیری از تکرار تجربه سریال دل برای آنها.

فیلم جیران

اسماعیل عفیفه تهیه کننده فیلم جیران اخیراً در مصاحبه ای اعلام کرد تولید این سریال آغاز شده است. وی درباره وضعیت تولید این سریال ایرانی گفت: فیلمنامه سریال “جیران” در جلسات اخیر شورای مجوز آثار غیر سینمایی مجوز گرفته است. فیلمنامه این مجموعه تاریخی توسط احسان جوانمرد و حسن فتحی نوشته شده و به کارگردانی حسن فتحی خواهد بود.

خلاصه داستان این سریال به شرح زیر است: سهم دهقان یک کابوس است و سهم پادشاه تاج طاووس. برنامه کریم خان برای بازگرداندن تاج سلطنتی از ما مردم نادان کجاست؟ شمشیر نادر کجاست که از ما خرابکارها انتقام بگیرد؟ کشور در آشفتگی است و امیرکبیر در قبر خوابیده است. هر اسمی ننگ است و هر صلح یک جنگ است. انسان به قبله جهان پناه می برد. قلعه ای می خواهد پناهگاه آن باشد. هیچ قلعه ای نیرومند برای انسان وجود ندارد تا عشق. بگذار همه جا فریاد بزنند: ای مردم! دیروز ، در نزدیکی تجریش ، پادشاه شما عاشق شد … »

حسن فتحی پیش از این کارگردانی سریال هایی چون “شهرزاد” ، “در مسیر زاینده رود” ، “اشک و لبخند” ، “میوه ممنوعه” ، “مدار صفر درجه” ، “شب دهم” ، “قهرمانان نمی میرد” و فیلم ها را دارد. از جمله “یک روز دیگر” ، “مجازات” ، “پستچی سه بار نمی کشد” و “ازدواج به سبک ایرانی” کارگردانی شده است.

cutt.ly

bit.ly

is.gd