بنچمارک Geekbench اگزینوس ۲۱۰۰ در تست چند هسته امتیاز بالای ۴۰۰۰ خواهد داشت؟

این داستان تراشه اگزینوس ۲۱۰۰ و اسنپدراگون ۸۷۵ جالب شده است. ابتدا Ice Universe گفت که امسال و در سرزمین سامسونگ اگزینوسی ها به اسنپدراگونی ها خواهند خندید. چند دقیقه پیش اما با انتشار بنچمارک گلکسی S21 مدل اسنپدراگون ۸۷۵ دیدیم که خنده را بر لبان اگزینوسی ها خشک شد. حالا اما Ice Universe با پافشاری بر موضع قبلی خود می گوید که بنچمارک Geekbench اگزینوس ۲۱۰۰ در تست چند هسته امتیاز بالای ۴۰۰۰ خواهد داشت.

بنچمارک Geekbench اگزینوس ۲۱۰۰

این منبع در توییتی با انتشار تصویر بنچمارک منتسب به مدل اسنپدراگون ۸۷۵ گلکسی اس ۲۱ عنوان کرد که نگران اسنپدراگون ۸۷۵ است. او می گوید امیدوارست این نتیجه نهایی اسنپدراگون ۸۷۵ نباشد چرا که توسط اگزینوس ۲۱۰۰ شکست داده خواهد شد.

او عنوان می کند که بنچمارک چند هسته ای اگزینوس ۲۱۰۰ حدود ۴۰۰۰ خواهد بود. این یعنی حدودا ۲۰ درصد عملکرد بهتر بر اساس این تست. این منبع درباره تست تک هسته ای تراشه جدید سامسونگ صحبت نکرد.

بنچمارک Geekbench اگزینوس ۲۱۰۰

همچنین در توییت دیگری وی به انتشار کلاک هسته های ۳ کلاستر Exynos 2100 در مقابل Snapdragon 875 پرداخته است. اینطور که مشخص است سامسونگ حداکثر کلاک بیشتری را برای تراشه خود در نظر گرفته است:

مقایسه کلاک کلاسترهای اگزینوس ۲۱۰۰ با اسنپدراگون ۸۷۵

مقایسه کلاک کلاسترهای اگزینوس ۲۱۰۰ با اسنپدراگون ۸۷۵

به این ترتیب حتی اگر فقط بر اساس همین کلاک ها بخواهیم بسنجیم، در نهایت باید بنچمارک تراشه سامسونگ در محصول نهایی بیشتر شود.

به هر صورت باید تا معرفی رسمی سری گلکسی اس ۲۱ صبر کنیم و سپس درباره عملکرد آن در نسخه نهایی صحبت کنیم. این خانواده احتمالا اواخر دی ماه ۹۹ معرفی خواهد شد. به نظر ما البته به دور از گونه برتری برای هر گونه تراشه، وقتی یک شرکت تحت یک نام دستگاهی را در سراسر جهان می فروشد باید بداند که عملکرد آن دستگاه باید همه جا یکسان باشد. فروش ۲ سخت افزار کاملا متفاوت زیر پرچم یک نام نمی تواند جذاب باشد. حال آن که مدل اگزینوس می خواهد بهتر باشد یا مدل اسنپدراگون. به هر حال در صورت عدم برابری عملکرد، همواره کاربران ناراضی وجود دارند.

نظر شما درباره این موضوع چیست؟

نوشته بنچمارک Geekbench اگزینوس ۲۱۰۰ در تست چند هسته امتیاز بالای ۴۰۰۰ خواهد داشت؟ اولین بار در ترنجی پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code